Нездоровий, сірий відтінок шкіри, помітні мішки під очима, зморшки, злегка обвисла шкіра, вікові зміни — все це здається непоправним та неминучим. Насправді це зовсім не так. Фахівці "Кабінету здоров’я і краси"  у Хмельницькому знають, як зберегти та повернути молодість і красу вашої шкіри: в будь-якому віці жінка може бути прекрасною: головне — піклуватися про себе та довіряти професіоналам.

RF-ліфтинг шкіри — найпопулярніша апаратна процедура по омолодженню обличчя. Обличчя і шия особливо схильні до таких змін. По-перше, шкірні покриви тут особливо тонкі, а значить навіть найнезначніші порушення, викликані старінням, будуть проявлятися на них в першу чергу. По-друге, ці зони ми часто не закриваємо одягом, тому вони найбільше піддаються впливу сонячного світла та інших факторів зовнішнього середовища, що робить їх особливо вразливими.

Радіочастотний ліфтинг обличчя дозволяє:

  • моделювати та підтягувати овал обличчя;
  • розгладжувати зморшки та рубці;
  • ліквідувати постакне;
  • усувати мішки під очима;
  • поліпшувати стан шкіри;
  • ліквідувати надлишок підшкірно-жирової клітковини в необхідних зонах.

Суть цієї апаратної косметологічної процедури в здатності радіохвиль передавати енергію тканинам людського тіла. Вони проникають в шкірний покрив і рівномірно прогрівають його аж до жирового шару.

В результаті чого:

1. Розширюються судини шкіри, локально поліпшується кровотік і циркуляція лімфатичної рідини в проблемній області.

2. Зростає надходження кисню і поживних речовин до тканин і стимулюється поява нових клітин.

3. Активізація клітинного метаболізму радіохвилями призводить до посилення виробництва власного колагену та еластину. Це основні структурні білки шкіри, з яких будується її сполучнотканинний каркас.

4. RF-ліфтинг обличчя успішно вирішує проблему вікових змін шкірних покривів.

Можливості процедури по-справжньому безмежні. Всі вони доступні у «Кабінеті здоров’я і краси» у Хмельницькому!

Для запису телефонуйте за номером

098 50 70 180